Kariera

Specjalista ds. kadr i płac /OPTIMA

Opis Stanowiska

Wraz z rozwojem Działu Kadr i Płac – poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu w Chandon Waller & Partners!

Jeśli jesteś osobą, dla której kadry i płace to pasja, a dokładność i terminowość to słowa klucze w codziennej pracy, to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do Nas !

Oferujemy:

  • pracę w elastycznych godzinach pracy
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i energicznym zespole,
  • umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt B2B wg preferencji kandydata,
  • Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zniżki do kliniki stomatologicznej dla całej rodziny,
  • szkolenia zawodowe,
  • dodatkowe dni wolne np. z okazji urodzin 🙂

Opis stanowiska:

  • Samodzielne, terminowe naliczanie wynagrodzeń,
  • Sporządzanie list płac,
  • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie),
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS i US,
  • Kompleksowa obsługa kadrowa, w tym prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Obsługa pracowników pod względem dokumentacji płacowej (min. wystawianie zaświadczeń o zarobkach),
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym Comarch Optima.

Wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,
  • Znajomość obsługi programu Comarch Optima
  • Znajomość obsługi programu Płatnik,
  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń i zasiłków społecznych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wzorowa organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie i pracowitość.

Jak wygląda krok po kroku proces rekrutacji?

Krok 1 – TY DECYDUJESZ!

Wyślij nam swoją aplikację

Krok 2 – REKRUTER ANALIZUJE TWOJE CV

Czytamy każdy przesłany do nas dokument. Analizujemy i weryfikujemy informacje zawarte w CV pod kątem spełniania niezbędnych wymagań na danym stanowisku.

Krok 3 – ROZMOWA TELEFONICZNA

Przed dokonaniem selekcji nadesłanych aplikacji, pod kątem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną rekruter zadzwoni do Ciebie zadać kilka pytań.

Nie zapominaj, że Ty też masz możliwość zadawania pytań w zakresie interesujących Cię obszarów.

Krok 4 – ROZMOWA REKRUTACYJNA

Jeśli zdecydujemy się zaprosić Cię na rozmowę wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania. Mailowo otrzymasz potwierdzenie naszych ustaleń oraz dokładny adres i mapkę dojazdu lub link do spotkania on-line.

Krok 5 – DECYZJA

Po każdym spotkaniu rekrutacyjnym w ciągu maksymalnie 2 tygodni otrzymasz od nas informację zwrotną niezależnie od podjętej przez nas decyzji. Jeśli decyzja będzie pozytywna, to ustalimy istotne szczegóły rozpoczęcia pracy.

Kto będzie się z Tobą kontaktował?

W procesie rekrutacji będzie się z Toba kontaktowała

Agnieszka Gieburowska

Specjalista ds. rekrutacji

Tel. 536105300

Wypełnij formularz