×

Analizy i controlling

Dyrektor Finansowy na godziny

Dyrektor Finansowy na godziny – analizy, budżetowanie i raportowanie zarządcze dla firm

 

Chaos informacyjny, brak czasu i bieżących danych, uleganie emocjom oraz konieczność szybkiego działania – to codzienne wyzwania osób sprawujących funkcje zarządcze. A czynników zaciemniających obraz w firmie jest znacznie więcej. Wychodzimy naprzeciw tym problemom. W Chandon Waller &Partners w ramach usługi Dyrektor Finansowy na godziny otrzymujesz wsparcie eksperta i wachlarz profesjonalnych rozwiązań wspomagających rozwój Twojego biznesu. Do pełnego wyniku finansowego konieczne jest ustalenie właściwych mierników, KPI (kluczowych wskaźników efektywności) oraz właściwa interpretacja wyników raportów. I w tym właśnie Cię wyręczymy, a z czasem nauczymy. Twój Dyrektor Finansowy zadba o to, aby wszelkie decyzje zarządcze bazowały na rzetelnych analizach. Zyskasz świeże spojrzenie z dystansu na całą organizację –  podparte dodatkowo liczbami, doświadczeniem i ekspercką wiedzą.

 

Wsparcie Twojego biznesu – usługa Dyrektora Finansowego na godziny

Po czym poznać, że usługa Dyrektor Finansowy na godziny jest dla Ciebie?

  • odczuwasz chroniczny brak czasu,
  • chcesz monitorować i uporządkować ogół procesów w całej organizacji,
  • potrzebujesz gruntownej analizy rentowności, płynności, ryzyka, rotacji i zadłużenia swojej firmy,
  • zamierzasz zoptymalizować strukturę kosztów,
  • planujesz nowe kierunki rozwoju,
  • czujesz, że Twoja firma potrzebuje zbudowania i wdrożenia nowej strategii finansowej,
  • potrzebujesz doradztwa w dziedzinie transakcji kapitałowych, rachunkowości zarządczej, finansów operacyjnych,
  • dotychczasowe raporty przestają być wystarczające do Twoich celów.

Decydując się na współpracę z Dyrektorem Finansowym, zyskujesz dostęp do nowoczesnych ale sprawdzonych narzędzi. Dzięki nim możesz monitorować firmę dokładnie w takim zakresie w jakim potrzebujesz. Nie zostawiamy Cię z raportami sam na sam. Dzielimy się wypracowanym przez nas know-how i podpowiadamy co zrobić, by Twoja firma działała jeszcze lepiej.

 

Dzięki graficznej wizualizacji danych, w czytelny i przejrzysty sposób poznasz kluczowe informacje na temat swojej działalności. Zobaczysz główne czynniki wpływające na wynik finansowy, m.in. wysokość swoich zobowiązań oraz należności. Wskaźniki płynności oraz zadłużenia wskaże  ogólny zarys sytuacji finansowej.

 

Analizy, modele finansowe, raportowanie zarządcze – zewnętrzny dyrektor finansowy

Wychodzimy z założenia, że kluczowe decyzje zarządcze powinny opierać się na rzetelnych analizach. Analizach, które uwzględniają wszystko, co ma znaczenie dla Twojego biznesu. Dzięki dashboardom KPI jesteśmy w stanie na bieżąco reagować zarówno na zewnętrzne czynniki rynkowe, jak i wewnętrzne procesy w firmie. Takie podejście od lat sprawdza się w strukturach Chandon Waller & Partners. Wykorzystując pozyskane na rodzimym gruncie doświadczenie i znajomość odpowiednich narzędzi, jesteśmy w stanie skutecznie pomóc naszym Partnerom podejmować optymalne decyzje zarządcze. Spersonalizowane raporty dla Twojej firmy tworzymy tak, by przejrzyście i obrazowo prezentowały dla Ciebie najważniejsze dane. Nasz Dyrektor Finansowy wskazuje, jak z nich korzystać, by w pełni rozwinąć potencjał Twojego biznesu.

Zainteresowała Cię oferta Dyrektor Finansowy na godziny?