×

Biuro rachunkowe

Biuro Rachunkowe Kraków – Chandon Waller & Partners

To, co się liczy przy turbulencjach rynkowych i stale zmieniających się przepisach to nowatorskie podejście do usług księgowych. U nas na bieżąco otrzymujesz ilustrację wyniku finansowego. Gdy specjaliści ds. księgowości trzymają rękę na plusie, Ty możesz zająć się tym, do czego jesteś stworzony/a. Prowadzeniem biznesu. Realizując swoje cele biznesowe, możesz liczyć na pełne wsparcie Biura Rachunkowego z Krakowa – Chandon Waller & Partners.

Rozwój. Spokój. Bezpieczeństwo. Oto co otrzymujesz, powierzając nam prowadzenie swojej księgowości.

Księgowość dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy sieć hal produkcyjnych, poświęcamy Twojemu biznesowi 100% uwagi. Spersonalizowane dla Twojej firmy rozwiązania przekładają się na szybkość, jakość i rzetelność rozliczeń. Nasi klienci z małych, średnich i dużych przedsiębiorstw chwalą poziom współpracy. Opieramy ją na profesjonalnie prowadzonej księgowości oraz dobrej, przyjaznej komunikacji.

Specjalista ds. księgowości / Księgowy / Księgowa Kraków

Księgowością Twojej firmy zajmują się u nas certyfikowani przez Ministerstwa Finansów eksperci usług księgowych. Absolutnie nie musisz orientować się w najnowszych przepisach, zmianach stawek i zeznaniach podatkowych. Poinformujemy Cię o nich i wdrożymy w Twojej firmie.

Księgowość dla branży e-commerce

Działając w branży e-commerce potrzebujesz księgowego, który rozumie wszystkie mechanizmy i procesy sprzedaży online. W biurze rachunkowym Chandon Waller & Partners do Twojej dyspozycji są doświadczeni specjaliści obsługujący sprzedaż internetową na najwyższym poziomie.
Narzędzia z których korzystasz na co dzień są nam dobrze znane. BaseLinker, Allegro, Magento, Selesto, Amazon, PrestaShop, Shopper, Shopify to zaledwie część z nich. Dzięki kompatybilności naszego zaplecza informatycznego z Twoją platformą sprzedażową, możesz ekspresowo otrzymać to czego akurat potrzebujesz. Faktury, wyliczenia i raporty – wszystko trzymasz w jednym miejscu.

Księgowość dla firm produkcyjnych i usługowych

Wiemy, jak skomplikowane może być rozliczanie przedsiębiorstwa produkcyjnego i usługowego. Dlatego w Chandon Waller & Partners zatrudniamy księgowych wyspecjalizowanych w tego typu działalności. Koszty działalności podstawowej, koszty pośrednie, konta kosztów wydziałowych realnych i kosztów wydziałowych planowych – nic z tych zagadnień nie ma dla nich tajemnic.

Outsourcing księgowy – jak działamy?

Twoje przedsiębiorstwo otrzymuje głównego opiekuna – specjalistę ds. księgowości. Sprawuje on pieczę nad całością i pilnuje szczegółów. Ty powierzasz nam swoją dokumentację księgową, my zwracamy Ci cenny czas. Nasze zaplecze informatyczne umożliwia automatyzację procesów i minimalizację nieścisłości.

Zakres usług Biura Rachunkowego omawiamy z Tobą indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.