×

Wsparcie w biznesie

Doradztwo podatkowe – Kraków

Bazując na przepisach prawa podatkowego oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta Chandon Waller & Partners gwarantuje profesjonalne usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla klientów korporacyjnych oraz właścicieli małych i średnich firm. Strategiczne i operacyjne podejmowanie decyzji z zakresu prawa podatkowego umożliwia powodzenie przedsięwzięć każdego z inwestorów oraz zmierza do optymalnego stosowania prawa podatkowego w zgodzie z obowiązującymi przepisami i z korzyścią dla podatnika.

Zapewniamy szeroki zakres usług z zakresu doradztwa podatkowego, które obejmują między innymi bieżące doradztwo podatkowe, a także postępowania podatkowe. Nasi specjaliści oferują pełne i profesjonalne wsparcie w biznesie.

Profesjonalne doradztwo podatkowe – Kraków

Rozwiązanie jednego, konkretnego problemu to nie jedyny cel doradców podatkowych Chandon Waller & Partners. Koncentrujemy się bowiem również na identyfikacji potrzeb, rozpoznaniu ryzyka oraz znalezieniu ewentualnych rozwiązań, m.in. sposobów optymalizacji.

Przepisy podatkowe w Polsce poddawane są częstej nowelizacji. Nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem, dlatego też tak ważne jest ciągłe aktualizowanie wiedzy oraz bycie na bieżąco w kwestiach podatkowych. Dodatkowo na wszelkie zmiany przepisów podatkowych w Polsce wpływ mają także transformacje społeczno-gospodarcze oraz konieczność zintegrowania systemu podatkowego w ramach Unii Europejskiej. Optymalizacja podatkowa w takim środowisku często staje się ogromnym wyzwaniem, jednak doradcy podatkowi Chandon Waller & Partners w Krakowie doskonale sobie z tym radzą. Do naszych codziennych zadań należy stała obserwacja zmian w międzynarodowym i krajowym prawodawstwie oraz obowiązującego orzecznictwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania zgodne i poprawne z literą prawa oraz bieżącym stanowiskiem organów podatkowych i judykatury sądów administracyjnych.

Porady księgowe, doradztwo księgowe – Kraków

Doradcy Chandon Waller & Partners oferują porady księgowe i doradztwo księgowe w Krakowie w zakresie opracowywania polityki rachunkowości podmiotu, przygotowywania sprawozdań finansowych oraz pomocy w organizacji pracy całościowego działu finansowo-księgowego. Ponadto wieloletnie doświadczenie pozwala nam służyć nieocenionym i merytorycznym wsparciem w zakresie szkolenia pracowników działów księgowości, wdrażania i testowania systemów księgowych, przeprowadzania konsultacji oraz audytów, sporządzania raportów i analiz, a także przygotowywania wejścia spółek na giełdę. Nasi specjaliści w razie potrzeby konsultują oraz sporządzają również konieczne wnioski o interpretację przepisów do państwowych instytucji, a także weryfikują zgodności umów, jak i ich projektów. Zapewniamy kompleksowy i bogaty zakres usług w zakresie doradztwa finansowo-księgowego w Krakowie, które przyczynią się do trwałego sukcesu Twojej firmy oraz jej sprawnego funkcjonowania.

Doradztwo prawne

Profesjonalne doradztwo prawne pozwala zmaksymalizować zyski oraz gwarantuje pełne bezpieczeństwo na każdym etapie działalności. Koncentrując się na indywidualnych potrzebach naszych klientów oraz zdobytym doświadczeniu Chandon Waller & Partners zapewnia usługi z zakresu doradztwa prawnego już od momentu rejestracji działalności gospodarczej dotyczące między innymi wyboru formy prawnej, jak i zabezpieczenia własności czy konstrukcji umów podpisywanych z partnerami biznesowymi oraz zatrudnianymi pracownikami.

Outsourcing z zakresu doradztwa prawnego to korzystny sposób na uniknięcie konieczności zatrudniania prawnika oraz eliminację ryzyka związanego ze współpracą z osobami nieposiadającymi odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe i długofalowe wsparcie pozwalające na optymalizację wszystkich działań operacyjnych oraz ukierunkowanie na pełen sukces rynkowy!

Chandon Waller & Partners – profesjonalne wsparcie

Skomplikowanie litery prawa oraz różnorodność wymagań w zależności od rodzaju podmiotu sprawia, że w dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest nie tylko indywidualne podejście do każdego klienta, ale również efektywna współpraca specjalistów z wielu dziedzin. W taki sposób działa właśnie Chandon Waller & Partners oferując doradztwo podatkowe w Krakowie, doradztwo księgowe oraz doradztwo prawne. W naszym zespole znajdziesz doświadczonych profesjonalistów, których celem jest wskazanie najkorzystniejszych rozwiązań finansowych oraz prawnych.

Więcej informacji na temat doradztwa podatkowego oraz prawnego można uzyskać, kontaktując się z naszym doradcą.

Zainteresowała Cię oferta Doradztwo podatkowe – Kraków?