×

Wsparcie w biznesie

Doradztwo podatkowe / prawne

Doradztwo podatkowe

Bazując na przepisach prawa podatkowego oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta Chandon Waller & Partners gwarantuje profesjonalne usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla klientów korporacyjnych oraz właścicieli małych i średnich firm. Strategiczne i operacyjne podejmowanie decyzji z zakresu prawa podatkowego umożliwia powodzenie przedsięwzięć każdego z inwestorów oraz zmierza do optymalnego stosowania prawa podatkowego w zgodzie z obowiązującymi przepisami i z korzyścią dla podatnika.

Zapewniamy szeroki zakres usług z zakresu doradztwa podatkowego, które obejmują między innymi bieżące doradztwo podatkowe, a także postępowania podatkowe. Nasi specjaliści oferują pełne i profesjonalne wsparcie w biznesie.

Doradztwo prawne

Profesjonalne doradztwo prawne pozwala zmaksymalizować zyski oraz gwarantuje pełne bezpieczeństwo na każdym etapie działalności. Koncentrując się na indywidualnych potrzebach naszych klientów oraz zdobytym doświadczeniu Chandon Waller & Partners zapewnia usługi z zakresu doradztwa prawnego już od momentu rejestracji działalności gospodarczej dotyczące między innymi wyboru formy prawnej, jak i zabezpieczenia własności czy konstrukcji umów podpisywanych z partnerami biznesowymi oraz zatrudnianymi pracownikami.

Outsourcing z zakresu doradztwa prawnego to korzystny sposób na uniknięcie konieczności zatrudniania prawnika oraz eliminację ryzyka związanego ze współpracą z osobami nieposiadającymi odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia. Zapewniamy kompleksowe i długofalowe wsparcie pozwalające na optymalizację wszystkich działań operacyjnych oraz ukierunkowanie na pełen sukces rynkowy!

 

Więcej informacji na temat doradztwa podatkowego oraz prawnego można uzyskać, kontaktując się z naszym doradcą.

Zainteresowała Cię oferta Doradztwo podatkowe / prawne?