×

Specjalizacje

Księgowość e-commerce

Prowadzisz sklep internetowy? Sprzedajesz na platformach Amazon, e-bay, Allegro? Twoja firma generuje coraz więcej faktur sprzedaży i boisz się że cena obsługi księgowej Cię przerośnie? Gratulacje! Trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Na codzień zajmujemy się obsługą księgową firm sprzedających w internecie. Znamy programy na których bazują sklepy internetowe i nie straszne nam procedury celne czy VAT OSS. Wdrażamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania w księgowości sprzedaży on-line.

Dlaczego My powinniśmy obsługiwać Twój e-sklep?

  1. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla wielu branż i systemów sprzedaży, a od 2014 roku obsługujemy sprzedaż w internecie na szeroką skalę,
  2. Nasi specjaliści posiadają wiedzę z zakresu rozliczania transakcji zagranicznych oraz procedur celnych, jak i szeroką wiedzę z zakresu podatków w tym VAT,
  3. Pracujemy z różnymi programami finansowo-księgowymi m.in. Comarch, Enova, Symfonia, Streeamsoft, Magento, WooCommerce, Presta Shop, emSzmal czy operatorów finansowych: PayPapl, Stripe, PayU, Przelewy24 i wiele innych.
  4. Nie musisz kupować swojego systemu finansowo-księgowego, możemy rozliczać Cię na naszym: Comarch Optima oraz udostępnimy system do wystawiania faktur.
  5. Chętnie przygotujemy dla Ciebie dodatkowe analizy i raporty np. raport marżowości sklepu lub poszczególnych produktów,
  6. Będziemy pracować zdalnie, bez konieczności wizyty w biurze – udostępnimy Ci nasz system OCR do bezpiecznego przesyłania dokumentów on-line.

Nie trać czasu na zbędne rekrutacje i doszkalanie się w zakresie podatków, swoją księgowość e-sklepu powierz profesjonalistom Chandon Waller & Partners.

Zainteresowała Cię oferta Księgowość e-commerce?