×

Biuro rachunkowe

Księgowość działalności gospodarczych

Bazową usługa Chandon Waller & Partners jest wsparcie klientów w obsłudze księgowej i kadrowej. Nadrzędnym priorytetem wdrożenia usługi ksiegowości było nowatorskie podejście do ilustracji wyniku finansowego dla właścicieli firm. Aby przeciwdziałać turbulencjom rynkowym, wysokiej konkurencyjności oraz interwencjonizmowi aparatu państwowego, Chandon Waller & Partners wykorzystuje zaplecze informatyczne, które w systemie online dostarcza informacji odnośnie najważniejszych wskaźników finansowo-controllingowych. Dzięki wykorzystaniu zaplecza informatycznego klienci mają dostęp do danych finansowych w czasie rzeczywistym, tuż po dostarczeniu dokumentów do firmy wykorzystując dostępne metody komunikacji (w tym: e-mail, funkcje telefonu MMS, czy bezpośrednie ładowanie dokumentów przez system online).

Chandon Waller & Partners wspiera klientów w obsłudze księgowej jednoosobowych działalności gospodarczych rozliczających się z podatku dochodowego poprzez:

 • zasady ogólne (18% oraz 32%) oraz podatek liniowy 19%
 • ryczałt ewidencjonowany
 • kartę podatkową

Kompleksowe usługi w ramach obsługi jednoosobowej działalności gospodarczej obejmują m.in:

 • Usługi księgowe związane z rozpoczęciem działalności w Polsce
 • Przygotowanie dokumentacji do rejestracji podmiotu gospodarczego ( w tym w GUS, US, VAT, ZUS)
 • Pośredniczenie w konsultacjach z GUS w zakresie dotyczącym ustalenia numerów PKD w przypadku wątpliwości, jaki numer PKD powinien być wskazany w przedmiocie działalności
 • Doradztwo w zakresie efektywnych rozwiązań podatkowych
 • Prowadzenie bieżącej księgowości
 • Podsumowanie mailowe wysokości składek ZUS w danym miesiącu
 • Podsumowanie mailowe wysokości zaliczek na podatek dochodowy i VAT w danym miesiącu
 • Ewidencje środków trwałych
 • Wysyłka deklaracji podatkowych do US za pomocą podpisu elektronicznego
 • Wsparcie w przypadku kontroli skarbowej , ZUS

 

Prowadzenie księgowości w Krakowie poza firmą coraz bardziej popularne

W obecnych czasach nikogo nie powinien dziwić już fakt, że kolejne firmy, działające szczególnie w większych miastach, nawiązują współpracę z biurami rachunkowymi czy firmami świadczącymi usługi outsourcingu księgowego, by te zadbały o ich księgowość i finanse. Kraków jest najlepszym tego przykładem. Na podjęciu współpracy z nami mogą skorzystać praktycznie wszystkie przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, w której funkcjonują. Współpraca z Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. wiąże się z wieloma korzyściami dla naszych Partnerów, dlatego ich grono stale wzrasta. Stąd firma stale prowadzi również rekrutacje specjalistów.

Pozafirmowa obsługa księgowa – wygodne i bezpieczne rozwiązanie

Obsługa księgowa, którą świadczymy w mieście Kraków, pozwala korzystającym z niej firmom zaoszczędzić fundusze przeznaczane przez inne przedsiębiorstwa na zatrudnianie osób odpowiedzialnych za wykonywanie dokładnie tych samych czynności. Oznacza to również, że nie muszą tworzyć specjalnej przestrzeni do pracy m.in. komputery z wykupioną licencją systemu księgowego czy innych programów finansowych niezbędnych w pracy każdego finansisty, oraz całe zaplecze biurowo-administracyjne, co pozwala zaoszczędzić jeszcze większą sumę. Usługi księgowe w Krakowie w naszym wykonaniu wyróżnia ponadto najwyższy poziom bezpieczeństwa danych osobowych poprzez wdrożone systemy zabezpieczeń serwera oraz procedury wewnętrzne obiegu informacji i dokumentów. Dodatkowo posiadamy aktualną wiedzę na temat przepisów związanych z prawem podatkowym czy innych przepisów dotyczących przedsiębiorcy, które są uchwalane w błyskawicznym tempie w naszym kraju. Decydując się zatem nawiązać współpracę z Chandon Waller & Partners Sp. z o.o., zyskują Państwo pewność, że każda transakcja zostanie prawidłowo rozliczona i zarejestrowana, a kontrola urzędowa zostanie przeprowadzona często bez Państwa udziału.

Gwarantujemy usługi księgowe w Krakowie na najwyższym poziomie

Polecamy skorzystanie z naszych usług i powierzenie nam obowiązków, które jeszcze do niedawna w praktycznie każdym przedsiębiorstwie wykonywała księgowa. Kraków jest jednym z wielu miast obfitujących w firmy, których właściciele przekazują nadzór nad finansami biurom rachunkowym. Jest to dla nich bardzo wygodne rozwiązanie. Przekazywanie wymaganych dokumentów mogą przeprowadzać drogą elektroniczną, np. z wykorzystaniem e-maila. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zawsze uzyskują wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania telefonicznie lub innymi drogami komunikacji. Możliwość zaoszczędzenia nie tylko pieniędzy, ale również czasu sprawia więc, że usługi księgowe w Krakowie, oferowane przez podmioty opierające swoją działalność na ich świadczeniu, stają się coraz bardziej popularne. Szczególnie gdy charakteryzuje je pełen profesjonalizm, gwarantowany przez Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. wszystkim Klientom.

Jak działa nasze biuro rachunkowe? Kraków

Nasza firma chce oferować najwyższej jakości usługi księgowe w Krakowie. Z tego względu dbamy o to, żeby zespół naszych pracowników składał się z osób posiadających odpowiednie kompetencje, zarówno twarde, jak i miękkie, a także duże doświadczenie w wielu specjalizacjach. Dzięki temu świadczona przez nas obsługa księgowa w Krakowie może być jak najlepiej dopasowana do profilu oraz charakteru prowadzonej przez Państwa działalności. Jesteśmy przy tym otwarci i elastyczni – z powodzeniem pracujemy na różnych systemach księgowych, także tych, które Państwo nam zaproponują. Nasi specjaliści nieustannie doskonalą swoje umiejętności, a w ramach księgowości w Krakowie dążą do optymalizacji i automatyzacji wielu procesów, takich jak, chociażby obieg dokumentów.

Na każdym kroku wykazujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i precyzją w podejmowanych działaniach, czym zyskujemy sobie status firmy godnej zaufania wśród naszych klientów. Poprzez prowadzenie księgowości w Krakowie chcemy pomóc przedsiębiorcom zyskać czas i finanse na rozwój swojej działalności. Dlatego do naszych obowiązków podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zawsze dbając o dopełnienie wszelkich formalności oraz wykonanie obowiązków dokładnie i poprawnie, by odjąć klientowi zmartwień. Każdy nasz księgowy i księgowa w Krakowie to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy zawsze stają na wysokości zadania i pozostają do Państwa dyspozycji w każdej kwestii dotyczącej obsługi księgowej Państwa firmy.

Więcej informacji na temat księgowości działalności gospodarczych można uzyskać, kontaktując się z naszym doradcą.

Zainteresowała Cię oferta Księgowość działalności gospodarczych?