×

Dlaczego my

Co nas wyróżnia

Chandon Waller & Partners świadczy usługi na rzecz dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, instytucji, jak również klientów indywidualnych. Celem stworzenia marki Chandon Waller & Partners było zagwarantowanie klientom bezpiecznej, szybkiej i rzetelnej obsługi na rynku doradztwa biznesowego. Szeroki oraz stale powiększany portfel świadczonych usług w sposób kompleksowy wypełnia indywidualne oczekiwania naszych klientów. Za cel nadrzędny stawiamy sobie eksplorowanie nowych dziedzin oraz to, aby pomimo wsparcia outsourcingowego być częścią organizacji klienta doskonale odnajdującą się w jego organizacji.

Jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania. Świadcząc swoje usługi, opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, które procentuje stale powiększającym się gronem naszych zadowolonych klientów!

DoświadczenieTworząc najwyższej jakości rozwiązania, nie opieramy się wyłącznie na jednej, sprawdzonej i niezmiennej strategii działania. Proponujemy współpracę, którą postrzegamy jako dynamiczny proces tworzenia. Jego podstawą jest zdolność porozumienia w każdej sytuacji i kreatywne podejście do potrzeb i rozwiązywania problemów. Przekonaliśmy się, że nietuzinkowe pomysły i entuzjazm mogą przynieść prawdziwie nowatorskie rozwiązania. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zapewniamy efekty zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów, oferując pełne wsparcie i profesjonalne usługi w każdym obszarze naszej działalności.
Kompleksowe usługiStale rozwijamy portfel produktów, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, w zależności od fazy, w jakiej znajduje się ich firma. Posiadamy szereg certyfikatów świadczących o posiadanej wiedzy, którą wykorzystujemy w naszych działaniach w celu zapewnienia właściwego komfortu pracy, jakości produktów, usług i przede wszystkim zadowolenia klientów.
Indywidualne podejścieWysokie kwalifikacje i doświadczenie dają nam możliwość indywidualnego podejścia oraz szybką realizację obranego rozwiązania. Zapewniamy swoim obecnym i przyszłym klientom najwyższy poziom jakości świadczonych usług, stały ich rozwój oraz oferujemy najkorzystniejsze na rynku kompleksowe świadczenia.
ProfesjonalizmMobilność, nowatorskie rozwiązania oraz wykorzystanie najnowszych technologii eliminuje ryzyko regionalizacji, a pełna elastyczność w zakresie świadczonych usług sprosta najbardziej wymagającym klientom. Zespół doświadczonych ekspertów w sposób indywidualny rozpozna potrzeby każdego z klientów, doradzi optymalne rozwiązanie oraz pomoże wdrożyć niezbędne narzędzia.

Referencje

Współpraca z firmą Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. przynosi wymierne korzyści w prowadzonej przez nas działalności biznesowej. Krystyna Szkarłat, Unia Sp. z o.o.
Zobacz skan
Na szczególne wyróżnienie zasługuje dopasowanie do klienta, szeroki zakres usług oraz terminowość i słowność pracowników firmy. Aleksandra Świątek, Law & Insurance
Zobacz skan
Z całą odpowiedzialnością polecam usługi biura doradczo-rachunkowego Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. firmom, którym zależy na wsparciu i indywidualnym podejściu. Adriana Jastrzębska EWC
Zobacz skan
Firmę Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. postrzegamy jako wiarygodnego i solidnego partnera na rynku usług doradczo-księgowych. Maciej Sądel, Delsa Sp. z o.o.
Zobacz skan
Nasza dotychczasowa współpraca pozwala nam przekonać się o wielu zaletach jakie posiada Chandon Waller & Partners Sp. z o.o. Cenimy ją przede wszystkim za: elastyczność, profesjonalizm i indywidualne podejście. Sylwia Ogrodowska, Creative Coworking
Zobacz skan

Opinie

Klienci

https://chandonwaller.pl/wp-content/uploads/2017/09/bikeup-1.png https://chandonwaller.pl/wp-content/uploads/2017/09/veraprint.png https://chandonwaller.pl/wp-content/uploads/2017/09/when.png https://chandonwaller.pl/wp-content/uploads/2017/09/wordit.png https://chandonwaller.pl/wp-content/uploads/2017/09/lolpixel.png https://chandonwaller.pl/wp-content/uploads/2017/09/unia.png https://chandonwaller.pl/wp-content/uploads/2017/09/adream.png