×

Biuro rachunkowe

Zakładanie spółki Kraków

Rejestracja nowej działalności gospodarczej za pośrednictwem doświadczonych specjalistów Chandon Waller & Partners gwarantuje uniknięcie wielu błędów już na starcie tego przedsięwzięcia. Zakładanie spółki w Krakowie to proces, na którego rozpoczęcie decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Choć z perspektywy osoby trzeciej takie zadanie może wydawać się wyjątkowo trudne, to jednak kluczowe jest przede wszystkim znalezienie odpowiedniej pomocy, czyli samodzielnych specjalistów. Nie brakuje ich w firmie Chandon Waller & Partners, zajmującej się również działaniami z zakresu zakładania spółki. Kraków to miasto, w którym wyróżnia się prezentowane przez nas profesjonalne podejście do każdego klienta. Działanie zgodnie z etyką zawodową oraz najlepszymi praktykami rynkowymi, a także usługi doradcze sprawią, że współpraca z Chandon Waller & Partners znacząco przyśpieszy otwarcie firmy oraz pozwoli uniknąć nieprzemyślanych decyzji i błędów wynikających z braku czasu czy niewiedzy inwestorów. Zakładanie spółki w Krakowie jest dużo prostsze, jeśli zajmuje się nim doświadczony w tym zakresie zespół specjalistów.

Zakładanie spółki, Kraków – obsługa na najwyższym poziomie

Żaden przedsiębiorca nie chce niepotrzebnie tracić czasu, a przede wszystkim pieniędzy. Stąd też formalności związane z zakładaniem spółki w Krakowie należy powierzyć doświadczonej firmie, która posiada odpowiednie doświadczenie w tego typu zleceniach. Chandon Waller & Partners to zespół prawdziwych specjalistów, którzy przeprowadzają klientów nawet przez proces związany z zakładaniem spółki. Kraków to miasto, w którym można skorzystać jeszcze z wielu innych form profesjonalnej pomocy.

W zakres usług naszej firmy, które mają na celu otwarcie nowej firmy, wchodzi między innymi:

  • Rejestrowanie podmiotów osobowych;
  • Rejestrowanie podmiotów prawnych;
  • Pełna obsługa prawna, tłumaczeniowa oraz notarialna;
  • Sporządzenie niezbędnej dokumentacji działalności gospodarczej oraz umów spółek.

Planujesz otwarcie firmy, ale nie masz czasu na dopełnianie wszelkiego rodzaju formalności z tym związanych? Zdecyduj się na skorzystanie z naszych usług. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez poszczególne procedury. Pomożemy Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i nerwy. Gwarantujemy, że z naszą pomocą rejestracja działalności gospodarczej przebiegnie bez jakichkolwiek problemów. Zakładanie spółki w Krakowie tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się tak skomplikowane – w rzeczywistości jednak pierwszym krokiem do sukcesu jest skorzystanie z profesjonalnej obsługi Chandon Waller & Partners. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z urzędami i możemy poszczycić się gronem stałych, zaufanych Klientów, do których również i Ty możesz dołączyć. Dla przedsiębiorcy korzystanie z owoców zaufanej współpracy związanej z takimi formalnościami jest na wagę złota. Dobrze przeprowadzone zakładanie spółki w Krakowie pozwala uniknąć ewentualnych nieprzyjemności związanych z nieprzestrzeganiem przez działalność przedsiębiorcy litery prawa.

Zakładanie spółki w Krakowie – Dlaczego my?

Dlaczego warto zdecydować się na naszą pomoc w otwarciu firmy? Pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszego modelu rozliczeniowego dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się szczególnie w pełnej księgowości: spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych czy spółek akcyjnych, jak również fundacji i stowarzyszeń. Jak więc doskonale widać, posiadamy odpowiednie doświadczenie, uprawnienia oraz praktyczne kompetencje do tego, aby przeprowadzać klientów przez zakładanie spółki. Kraków jest miastem, w którym każda taka sprawa zostaje odpowiednio przeanalizowana. W ramach naszej struktury posiadamy fachowy zespół zajmujący się również uproszczoną księgowością w jednoosobowej działalności gospodarczej, działalność nierejestrowana, spółka cywilna.

Zakres działań naszej firmy jest niezwykle szeroki. Obejmuje on pełną księgowość spółek zagranicznych mających oddział w Polsce, bez czego nie obędzie się żaden przedsiębiorca z za granicy zakładający firmę na terenie naszego kraju. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, weryfikacją deklaracji podatkowych do Urzędu Skarbowego czy przygotowywaniem dokumentacji do rejestracji podmiotu gospodarczego zarówno spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jak i działalności gospodarczej. Z chęcią pomożemy Ci także w składaniu dokumentów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Chodzi tutaj między innymi o ZZA oraz ZUA. Zajmujemy się również formalnościami związanymi z rejestracją podmiotu jako podatnika VAT.

Likwidacja firmy

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do zakładania spółek w Krakowie. Podjąłeś decyzję o likwidacji firmy? Zajmiemy się wszelkiego rodzaju formalnościami z tym związanymi zarówno w spółce z o.o czy w działalności gospodarczej. Złożymy za Ciebie stosowny formularz KRS-Z61 rozpoczynający likwidację do sądu w przypadku spółki czy do CEIDG-1 w przypadku działalności gospodarczej, na mocy którego informacja o wyrejestrowaniu działalności zostaje przesłana do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. W związku z likwidacją firmy, niezbędne będzie wyrejestrowanie zarówno jego właściciela, jak i współpracownika oraz pracowników. VAT-owcy zobowiązani są także do złożenia druku VAT-Z, który informuje o zaprzestaniu wykonywania czynności opodatkowanych podatkiem od towarów i usług.

Oprócz tego zajmujemy się także tworzeniem spisu z natury dla celów podatku dochodowego, w którym uwzględnić należy majątek, jaki pozostaje w działalności gospodarczej na dzień jej likwidacji. Obejmuje on między innymi materiały podstawowe i pomocnicze oraz towary handlowe. Zakres działań naszej firmy obejmuje również sporządzenie remanentu likwidacyjnego dla celów VAT (dotyczy to czynnych podatników VAT).. Uwzględniają one dodatkowo składniki majątku – środki trwałe oraz wyposażenie, przy którego zakupie przedsiębiorca miał prawo do odliczenia podatku VAT.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zarówno otwarcia nowej firmy, jak i zamknięcia istniejącego przedsiębiorstwa można uzyskać, kontaktując się z naszym doradcą.

Zainteresowała Cię oferta Zakładanie spółki Kraków?