×

Biuro rachunkowe

Zakładanie spółki Kraków

Zakładanie spółki Kraków

Wizja biznesu to coś, co powinno stanowić Twoją siłę napędową. Planując przedsięwzięcie, tworząc koncepcje działań i kreując wizerunek marki, łatwo potknąć się o terminy i formularze. Jesteśmy tu po to, by zakładanie którejkolwiek z form prawnych Twojej działalności było bezbłędnym początkiem Twojego biznesu. Lokując w jednym miejscu obsługę formalności, księgowość i kadry, zyskujesz bezpieczeństwo, spokój i pełne wsparcie na każdym etapie życia Twojej firmy.

Rejestracja spółek za pośrednictwem doświadczonych specjalistów Chandon Waller & Partners gwarantuje uniknięcie wielu błędów już na samym starcie. Na zakładanie spółki w Krakowie, na przekór wszelkim przeciwnościom, niezmiennie decyduje się sporo przedsiębiorczych osób. Kluczowe jest w tym wszystkim prawidłowe przejście przez procedurę rejestracji, od A do Z. W Chandon Waller zyskujesz pewność, że formalności są w jak najlepszym porządku. Co więcej, nasze całościowe spojrzenie na Twoją sytuację sprawia, że możesz wybrać dla swojej działalności taką formę i taki model rozliczeniowy, który przyniesie Ci najwięcej korzyści.

Rejestracja spółek Kraków, czy tylko?

Naszą siedzibą wprawdzie jest Kraków, ale to wcale nie zawęża pola działania biura Chandon Waller. Dbamy o doskonałą komunikację, dzięki której zdalna obsługa będzie dla Ciebie przejrzysta i wygodna. Działanie zgodnie z etyką zawodową i najlepszymi praktykami rynkowymi, sprawia, że współpraca z Chandon Waller & Partners znacząco przyśpieszy otwarcie firmy. Dopilnujemy, aby ten proces przebiegł bezproblemowo. Pomożemy uniknąć nieprzemyślanych decyzji i błędów mogących wynikać z braku czasu czy niewiedzy wspólników czy inwestorów. Nasi Klienci zgodnie potwierdzają, że zakładanie spółki w Krakowie jest dużo prostsze, jeśli zajmuje się nim doświadczony w tym zakresie zespół specjalistów.

W zakres usług naszej firmy, które mają na celu otwarcie nowej firmy, wchodzi między innymi:

  • Rejestrowanie podmiotów osobowych np. jednoosobowych działalności gospodarczych;
  • Rejestrowanie podmiotów prawnych np. spółki z o.o; zarówno poprzez system s24 jaki poprzez rejestrację umowy u notariusza i
  • Sporządzenie niezbędnej dokumentacji działalności gospodarczej oraz umów spółek.

Zatem:

  • Planujesz otwarcie firmy, ale w natłoku działań nie masz czasu na dopełnianie formalności z tym związanych?
  • Nie masz pewności, od czego zacząć ani co jest potrzebne do założenia spółki?
  • Wahasz się między wyborem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjnej, a może nawet JDG?

Witamy u nas – znalazłeś się we właściwym miejscu. Wpis w CEIDG i KRS może stać się faktem dokonanym bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez poszczególne procedury. Pomożemy Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i nerwy. Gwarantujemy, że z naszą pomocą rejestracja spółki przebiegnie bez jakichkolwiek problemów.

Zakładanie spółki, zamiast być stresującym procederem – może stać się po prostu pierwszym krokiem do sukcesu – właśnie dzięki profesjonalnej obsłudze Chandon Waller & Partners. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z urzędami i możemy poszczycić się gronem stałych, zaufanych Klientów, do których również i Ty możesz dołączyć.

Wieloletnia praktyka pokazała nam, że dla przedsiębiorcy korzystanie z owoców zaufanej współpracy związanej z takimi formalnościami jest na wagę złota. Dobrze przeprowadzone zakładanie spółki w Krakowie pozwala uniknąć ewentualnych nieprzyjemności związanych z nieprzestrzeganiem przez działalność przedsiębiorcy litery prawa.

Zakładanie spółki w Krakowie – Dlaczego my?

Dlaczego warto zdecydować się na naszą pomoc w otwarciu spółki? Pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszego modelu rozliczeniowego dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przed przystąpieniem do rejestracji możesz skorzystać z konsultacji  z naszym specjalistą który obliczy jak będą wyglądały podatki i inne zobowiązania wynikające z najpopularniejszych form prawnych prowadzenia biznesu w Polsce. Stąd podjęcie decyzji o najkorzystniejszej formie będzie dużo łatwiejsze.

Specjalizujemy się także w pełnej księgowości: spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych czy spółek akcyjnych, jak również fundacji i stowarzyszeń. Dzięki temu możemy wskazać najkorzystniejszą pod względem księgowym formę prowadzenia firmy. Pozyskaliśmy doświadczenie, uprawnienia oraz praktyczne kompetencje do tego, aby przeprowadzać klientów przez zakładanie spółki. Kraków każdego roku zyskuje kilka tysięcy nowych spółek. Część z nich mieliśmy zaszczyt zarejestrować i reprezentować przed odpowiednimi organami.

Za wysoką jakość usług otrzymaliśmy od Oferteo tytuł Najlepsi 2023 wśród Specjalistów od Rejestracji Spółek w Krakowie.

Najlepsi specjaliści ds. rejestracji spółek - Kraków

Księgowość oddziałów firm zagranicznych w Polsce

Zakres działań naszej firmy jest szeroki – obejmuje także pełną księgowość spółek zagranicznych mających oddział w Polsce. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem ksiąg rachunkowych, weryfikacją deklaracji podatkowych do Urzędu Skarbowego czy przygotowywaniem dokumentacji do rejestracji podmiotu gospodarczego zarówno spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jak i działalności gospodarczej. Z chęcią pomożemy Ci także w składaniu dokumentów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zajmujemy się również formalnościami związanymi z rejestracją podmiotu jako podatnika VAT.

 

Zakładanie spółki, Kraków – obsługa na najwyższym poziomie

Żaden przedsiębiorca nie chce niepotrzebnie tracić ani czasu, ani pieniędzy. Stąd też formalności związane z zakładaniem spółki w Krakowie dobrze jest powierzyć sprawdzonej firmie, mającej wieloletnie doświadczenie w tego typu zleceniach. W Chandon Waller & Partners pracuje team ekspertów, którzy przeprowadzają klientów przez każdy etap procedury związanej z zakładaniem spółki. Kraków na mapie Polski jest miejscem przyjaznym otwieraniu nowej działalności – m.in. właśnie ze względu na profesjonalną pomoc, jaką można tu otrzymać.

 

Likwidacja firmy, upadłości i restrukturyzacje

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do zakładania spółek w Krakowie. Podjąłeś/-ęłaś trudną decyzję o likwidacji spółki? Przejmiemy od Ciebie wszelkiego rodzaju formalności z tym związane (zarówno w spółkach jak i w jednoosobowej działalności gospodarczej). Złożymy za Ciebie stosowny formularz KRS-Z61 rozpoczynający likwidację do sądu w przypadku spółki czy do CEIDG-1 w przypadku działalności gospodarczej, na mocy którego informacja o wyrejestrowaniu działalności zostaje przesłana do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego. W związku z likwidacją firmy, niezbędne będzie wyrejestrowanie zarówno jego właściciela, jak i współpracownika oraz pracowników. VAT-owcy zobowiązani są także do złożenia druku VAT-Z, który informuje o zaprzestaniu wykonywania czynności opodatkowanych podatkiem od towarów i usług.

Oprócz tego zajmujemy się także tworzeniem spisu z natury dla celów podatku dochodowego (zawiera się w nim majątek, jaki pozostaje w działalności gospodarczej na dzień jej likwidacji). Obejmuje on między innymi materiały podstawowe i pomocnicze oraz towary handlowe. Zakres działań naszej firmy obejmuje również sporządzenie remanentu likwidacyjnego dla celów VAT (dotyczy to czynnych podatników VAT).. Uwzględniane są przy tym składniki majątku – środki trwałe oraz wyposażenie, przy którego zakupie przedsiębiorca miał prawo do odliczenia podatku VAT.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zarówno otwarcia nowej firmy, jak i zamknięcia istniejącego przedsiębiorstwa można uzyskać, kontaktując się z naszym doradcą.

Zainteresowała Cię oferta Zakładanie spółki Kraków?