×

Kadry i płace

Administracja płac

Outsourcingu płac realizowany za pośrednictwem specjalistów Chandon Waller & Partners to skuteczny sposób na zwiększenie efektywności funkcjonowania firmy poprzez profesjonalną realizację zagadnień związanych z płacami i kadrami firmy. Dzięki wsparciu naszych ekspertów przy prowadzeniu outsourcingu płac możliwa jest oczekiwana redukcja kosztów oraz oszacowanie i zminimalizowanie ryzyka operacyjnego.

Outsourcing kadrowo-płacowy Chandon Waller & Partners obejmuje między innymi:

  • Sporządzanie listy płac oraz Sporządzanie informacji dla księgowości w formie zbiorczej listy płac
  • Obliczanie zobowiązań publiczno-prawnych związanych z wynagrodzeniami
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS i deklaracji PFRON
  • Sporządzanie PIT 11, PIT 40, PIT 4R, PIT 8AR, ZUS IWA
  • Realizowanie przelewów wynagrodzeń oraz zobowiązań

Całkowite przeniesienie zadań z zakresu administracji płac poza firmę gwarantuje szereg korzyści związanych ze zwiększeniem efektywności jej działania, a także zapewnia pełne bezpieczeństwo prowadzenia działalności, dzięki profesjonalnym i zgodnym z najlepszymi praktykami rynkowymi usługom Chandon Waller & Partners.

Co można zyskać, wybierając outsourcingowe usługi kadrowe? Kraków

Obecnie coraz więcej firm decyduje się na współpracę ze specjalistami z różnych obszarów w ramach outsourcingu. Takie rozwiązanie ma niewątpliwie wiele zalet, a w kwestii obsługi kadr i płac w Krakowie sprawdza się doskonale – przetestowaliśmy to wielokrotnie z firmami o różnych profilach działalności, które prowadzą sprzedaż internetową. Przede wszystkim jest to ogromna oszczędność zarówno środków finansowych, jak i czasu. Właściciel firmy nie musi przeprowadzać procesu rekrutacyjnego, by znaleźć profesjonalistę godnego zaufania, a także tworzyć i utrzymywać całego działu kadrowego. Wybierając nasze usługi kadrowe w Krakowie, można mieć pewność, że zawsze staniemy na wysokości zadania, przejmując odpowiedzialność za poprawność wyliczeń oraz dopełnienie wszelkich formalności.

Nasz outsourcing w obsłudze kadr i płac w Krakowie sprawia, że przedsiębiorcy nie muszą przejmować się zmianami w przepisach prawnych – cały czas jesteśmy na bieżąco i dostosowujemy nasze działania do aktualnych wymogów. Jesteśmy przy tym transparentni i chętnie tłumaczymy zawiłości związane chociażby z podatkami.

Wyliczenia wynagrodzeń (Kraków) i nie tylko – co nas wyróżnia?

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści od obsługi kadr i płac. Kraków to natomiast miejsce, w którym z naszych usług korzysta wiele firm z różnych branż, które działają w obszarze e-commerce. W ramach współpracy wykonujemy wyłącznie takie działania, które zostały uzgodnione z klientem – dostosowujemy się do jego potrzeb i oczekiwań, wykazując się elastycznością i profesjonalizmem. Zakres usług najczęściej współtworzą wyliczenia wynagrodzeń. W Krakowie jest to najczęściej wykonywane przez nas świadczenie. Do wszystkich naszych obowiązków podchodzimy w sposób rzetelny i zaangażowany, dzięki czemu pomagamy usprawnić codzienne funkcjonowanie wielu firm.

Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie oraz potrafią sprawnie poruszać się w wielu programach do świadczenia usług kadrowych w Krakowie – możemy pracować także na systemie księgowym wybranym przez klienta. W trosce o jego najwyższą satysfakcję dostosowujemy nasze usługi, w tym wyliczenia wynagrodzeń w Krakowie, pod każdym możliwym względem. W naszej pracy dążymy do automatyzacji procesu obiegu dokumentów, a także obniżenia kosztów obsługi księgowej, utrzymując wysoką jakość usług.

Więcej informacji na temat administracji płac można uzyskać, kontaktując się z naszym doradcą. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług i ustalimy szczegółowe warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowała Cię oferta Administracja płac?