×

Specjalizacje

Księgowość Produkcji

Księgowość przedsiębiorstw produkcyjnych, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, jest znacznie bardziej wymagająca niż księgowości innych branż np. usługowych. Sposób jej prowadzenia musi być adekwatny do produkowanych wyrobów oraz kanałów sprzedaży. Często w przedsiębiorstwach produkcyjnych stosuje się ulgi podatkowe jak B+R czy IP Box, oraz rozlicza dotacje i dofinansowania. Na codzień w Chandon Waller & Partners wspieramy firmy produkcyjne w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej.

Nasz zespół analityków finansowych codziennie pracuje na danych księgowych, przygotowując analizy i raporty niezbędne do podejmowania ważnych decyzji biznesowych oraz do precyzyjnego zarządzania finansami.

Dlaczego My powinniśmy obsługiwać Twóją firmę produkcyjną?

  1. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla wielu branż i systemów sprzedaży, a od 2014 roku obsługujemy produkcję i handel,
  2. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę do rozliczania ulg podatkowych  oraz dotacji i dofinansowywań,
  3. Pracujemy z różnymi programami finansowo-księgowymi m.in. Comarch, Enova, Symfonia, Streeamsoft, Wapro, emSzmal czy operatorów finansowych: PayPapl, Stripe, PayU, Przelewy24 i wiele innych.
  4. Jeśli masz swój dział księgowy, chętnie będziemy go nadzorować lub przejmiemy w ramach wyoutsourcowania najcenniejszych pracowników do swojego zespołu.
  5. Jeśli posiadasz już swój system księgowy możemy pracować na Twoim systemie łacząc się zdalnie, nadzorując pracę zespołu księgowego w Twojej firmie,
  6. Nie musisz kupować swojego systemu finansowo-księgowego, możemy rozliczać Cię na naszym: Comarch Optima oraz udostępnimy system do wystawiania faktur.
  7. Chętnie przygotujemy dla Ciebie dodatkowe analizy i raporty, aby mierzenie wskaźników Twojego biznesu wreszcie było możliwe i przejrzyste,
  8. Będziemy pracować zdalnie, bez konieczności wizyty w biurze – udostępnimy Ci nasz system OCR do bezpiecznego przesyłania dokumentów on-line.

Prowadzisz firmę produkcyjną w Krakowie? Powierz księgowość firmy produkcyjej naszym specjalistom i dołącz do grona Naszych zadowolonych Klientów!

Zainteresowała Cię oferta Księgowość Produkcji?