×

Biuro rachunkowe

Outsourcing księgowy

Rejestracja firmy i prowadzenie księgowości nie jest prostym zadaniem w szczególności dla przedsiębiorcy, który wybrał formę prawną spółkę kapitałową. Już bowiem na etapie zakładania działalności spotykamy się z szeregiem formalności oraz stajemy przed wyborem formy opodatkowania, która powinna być jak najkorzystniejsza i dopasowana do naszych potrzeb. Rozliczanie się z Urzędem Skarbowym oraz ZUS, przesyłanie miesięcznych i rocznych deklaracji, a także księgowanie dowodów księgowych wymaga specjalistycznej wiedzy oraz całkowitej poprawności pod rygorem kary pieniężnej. To dlatego większość firm, niezależnie od tego, czy zgodnie z przepisami ordynacji podatkowej mają za zadanie prowadzić pełną księgowość, czy uproszczoną, zleca spełnianie tego obowiązku doświadczonym księgowym. Aby obniżyć koszty związane z zatrudnieniem nowej osoby, oraz zabezpieczyć się w zakresie odpowiedzialności przed urzędem, warto skorzystać z outsourcingu księgowego.

Outsourcing księgowy – na czym to polega?

Outsourcing księgowości polega na zlecaniu księgowości firmie zewnętrznej. Biuro rachunkowe Chandon Waller & Partners działa na rynku doradztwa biznesowego już od wielu lat. Dzięki nam będziesz mógł być spokojny o obowiązki rachunkowe i skupić się na generowaniu zysków w Twoim obszarze działalności. Dla jednoosobowych działalności gospodarczych świadczymy usługi outsourcingu księgowego na terenie Krakowa, który obejmuje założenie działalności gospodarczej, konsultacje z GUS odnośnie odpowiedniego ustalenia numerów PKD, doradzanie efektywnych rozwiązań podatkowych, obliczanie należnych składek ZUS, podatku dochodowego oraz podatku VAT w danym miesiącu, ewidencję środków trwałych oraz amortyzację, wsparcie w razie kontroli Urzędu Skarbowego lub ZUS. W przypadku outsourcingu usług księgowych pomagamy dodatkowo w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz wyznaczaniu wyniku finansowego. Sporządzamy również bilans, rachunek zysków i strat oraz zestawienie obrotów i sald. Zajmujemy się ewidencją wartości niematerialnych i prawnych oraz podatkiem dochodowym CIT. Nasze usługi wspiera doświadczony zespół działu kadr i płac, dzięki czemu możesz liczyć na pełne wsparcie w prowadzeniu działalności w jednym miejscu. Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi ekspertami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w outsourcingu finansowo-księgowym.

Outsourcing księgowy – Kraków

Outsourcing księgowości niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim to skuteczny sposób na obniżenie kosztów prowadzenia księgowości oraz obsługi kadrowej. Oferowane przez nas usługi to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, które nader nie nadwyręży budżetu klienta. W swojej firmie oferujemy kompleksową obsługę z zakresu outsourcingu księgowości w Krakowie, do której podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Posiadamy bogate doświadczenie w swojej pracy, a świadczone przez nas usługi wyróżniają się elastycznością oraz otwartością. Dzięki temu z chęcią pracujemy na systemach księgowych naszych klientów w zdalny sposób. Daje nam to niezwykłą przejrzystość oraz jakość świadczonych przez nas usług.

Outsourcing księgowy Kraków – korzyści

Decydując się na powierzenie nam outsourcingu księgowości w Krakowie, klient zyskuje gwarancję sprawnej oraz efektywnej obsługi. Pracujemy na kilku systemach, co daje nam większą elastyczność oraz otwartość na propozycje ze strony zainteresowanych naszą ofertą osób. Outsourcing księgowy w Krakowie to rozwiązanie, które zapewni Państwu wsparcie w optymalizacji procesów prowadzenia księgowości. Kolejną korzyścią wynikającą z podjęcia z nami współpracy jest czerpanie maksymalnych korzyści z naszego doświadczenia oraz rzetelnej wiedzy. Powierzając nam swoją księgowość, zyskują Państwo także bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nas działań, do której podchodzimy z dbałością o wszelkie najdrobniejsze szczegóły.

Nasze działania uwzględniają zabezpieczenie wszelkich ważnych danych przed kradzieżą, zniszczeniem dokumentów czy dostępem do nich osób trzecich. Dane finansowe powinny być przechowywane przez określony czas, ponieważ wynika to zarówno z przepisów prawa, jak i indywidualnych potrzeb firmy wynikających z konieczności przeprowadzania różnego rodzaju analiz. Outsourcing księgowy (Kraków) to usługa wymagająca od nas niezwykłej uważności, skrupulatności oraz odpowiedzialności, aby jej przebieg był wsparciem w rozwoju obsługiwanego przez nas przedsiębiorstwa.

Zainteresowała Cię oferta Outsourcing księgowy?