Kariera

Samodzielny księgowy

Zakres obowiązków:

  1. Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości oraz KPiR) przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,
  2. Samodzielne prowadzenie rejestrów VAT przedsiębiorstw zgodnie ze stosownymi przepisami,
  3. Przygotowanie księgowań, raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  4. Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej,
  5. Czynna współpraca z pozostałymi Pracownikami Biura,
  6. Przygotowanie deklaracji dla GUS i NBP,
  7. Przygotowanie deklaracji VAT i CIT.

Wymagania:

  1. Minimalnie 4-letniego doświadczenia zawodowego w rachunkowości,
  2. Minimalnie 3-letniego doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym,
  3. Certyfikat samodzielnego księgowego nadany przez MF
  4. Znajomość oprogramowania: Comarch Optima, MS Office, Płatnik,
  5. Znajomość przepisów z zakresu podatków i rachunkowości, na poziomie umożliwiającym samodzielną realizację zadań określonych powyżej,
  6. Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z klientem,
  7. Mile widziany podpis elektroniczny.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  2. Perspektywa długoterminowego zatrudnienia oraz rozwoju wraz z rozwojem naszego Przedsiębiorstwa,
  3. Praca w miłej atmosferze.

Jak wygląda krok po kroku proces rekrutacji?

Krok 1 – TY DECYDUJESZ!

Wyślij nam swoją aplikację

Krok 2 – REKRUTER ANALIZUJE TWOJE CV

Czytamy każdy przesłany do nas dokument. Analizujemy i weryfikujemy informacje zawarte w CV pod kątem spełniania niezbędnych wymagań na danym stanowisku.

Krok 3 – ROZMOWA TELEFONICZNA

Przed dokonaniem selekcji nadesłanych aplikacji, pod kątem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną rekruter zadzwoni do Ciebie zadać kilka pytań.

Nie zapominaj, że Ty też masz możliwość zadawania pytań w zakresie interesujących Cię obszarów.

Krok 4 – ROZMOWA REKRUTACYJNA

Jeśli zdecydujemy się zaprosić Cię na rozmowę wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania. Mailowo otrzymasz potwierdzenie naszych ustaleń oraz dokładny adres i mapkę dojazdu lub link do spotkania on-line.

Krok 5 – DECYZJA

Po każdym spotkaniu rekrutacyjnym w ciągu maksymalnie 2 tygodni otrzymasz od nas informację zwrotną niezależnie od podjętej przez nas decyzji. Jeśli decyzja będzie pozytywna, to ustalimy istotne szczegóły rozpoczęcia pracy.

Kto będzie się z Tobą kontaktował?

W procesie rekrutacji będzie się z Toba kontaktowała

Agnieszka Gieburowska

Specjalista ds. rekrutacji

Tel. 536105300

Wypełnij formularz