×

Biuro rachunkowe

Fundacje i Stowarzyszenia

Chandon Waller & Partners w ramach profesjonalnej obsługi księgowej podmiotów rozliczających się przy pomocy pełnej księgowości szczególną uwagę poświęca organizacjom pozarządowym działającym w formie stowarzyszeń oraz fundacji.

Wszystkie zarejestrowane stowarzyszenia i fundacje muszą prowadzić księgowość, nawet wtedy, gdy jedyny ich przychód to składki członkowskie. Właściwym celem prowadzenia ksiąg rachunkowych jest rejestracja wydarzeń finansowych przy zachowaniu obowiązujących przepisów, której efektem jest przejrzysty obraz działalności i finansów organizacji. Księgowość w organizacji pozarządowej, to księgowość pełna, czyli prowadzona za pomocą ksiąg handlowych, według ustalonego planu kont.

W ramach obsługi podmiotów działających według prawa handlowego proponujemy skuteczne i nowatorskie rozwiązania technologiczne, zapewniając jednocześnie indywidualne podejście do zagadnień związanych z obsługą każdego z Klientów. Dzięki wykorzystaniu zaplecza informatycznego nasi klienci zyskują pełen dostęp do danych finansowych w czasie rzeczywistym, co znacząco usprawnia współpracę i gwarantuje zapewnienie szybkiej oraz sprawnej komunikacji. Bazując na modelowanych raportach finansowych, zapewniamy szczegółową stymulację kosztów oraz przychodów, a także optymalizację podatkową. Chandon Waller & Partners wykorzystuje zaplecze informatyczne, które w systemie online dostarcza informacji odnośnie najważniejszych wskaźników finansowo-controllingowych, dzięki czemu możliwe jest szybkie reagowanie na wszelkie turbulencje rynkowe oraz przeciwdziałanie ewentualnym zagrożeniom między innymi ze strony konkurencji.

Kompleksowe usługi w ramach pełnej księgowości obejmują m.in:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych i wyznaczenie wyniku finansowego
  • Zgłoszenia rejestracyjne / aktualizacyjne NIP-2 Zgłoszenia rejestracyjne / aktualizacyjne VAT-R
  • Wysyłka deklaracji podatkowych do US za pomocą podpisu elektronicznego
  • Bilans oraz rachunek zysków i strat sporządzany comiesięcznie lub na konkretne zapotrzebowanie
  • Zestawienie obrotów i sald – „obrotówka” sporządzana comiesięcznie lub na konkretne zapotrzebowanie
  • Ewidencje dla celów podatku VAT Kalkulacja dla celów podatku dochodowego CIT
  • Ewidencje środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych
  • Ewidencje wyposażenia
  • Wsparcie w przypadku kontroli
  • Przygotowanie dokumentacji do rejestracji podmiotu gospodarczego ( w tym w KRS, GUS, US, ZUS)

Księgowość fundacji (Kraków) – dlaczego my?

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę księgowości fundacji w Krakowie? Otóż jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, zapewniającym profesjonalne usługi i pełne wsparcie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Chętnie doradzamy i wyjaśniamy wszelkie niezrozumiałe kwestie. Informacje przekazujemy w sposób jasny, unikając żargonu. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i znajdujemy dla nich najlepsze rozwiązania. Ponadto nasz zespół od księgowości fundacji w Krakowie nieustannie się rozwija. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i kursach branżowych, dzięki którym poszerzamy wiedzę i podnosimy kwalifikacje.

Dodatkowo na bieżąco śledzimy przepisy prawa, które często ulegają zmianom. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać różnorodne problemy księgowe i zapewnić wiarygodne doradztwo, bazujące na rzetelnych informacjach. Co jeszcze wyróżnia nasz zespół od księgowości fundacji w Krakowie? Z pewnością konkurencyjne ceny usług. Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, co potwierdzają opinie klientów. Ponadto nasz zespół oferuje bieżący kontakt mailowy i telefoniczny w czasie trwania współpracy. Zawsze chętnie odpowiadamy na pytania klientów i rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Dodatkowo jesteśmy terminowi i ogromną wagę przywiązujemy do etycznego postępowania. Dobro klientów jest naszym priorytetem.

Księgowość fundacji (Kraków) – ceny usług

Wiele osób pyta, jaki jest koszt prowadzenia księgowości fundacji w Krakowie. Niestety nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Ceny danych usług zawsze ustalane są indywidualnie z klientem i zależą od różnorodnych czynników. Aby uzyskać informacje o kosztach naszych usług księgowych, wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub przy pomocy formularza dostępnego w zakładce “kontakt”. Zapraszamy również na konsultację do naszego biura w Krakowie. Z przyjemnością przedstawimy szczegóły naszej oferty, przygotujemy wycenę usług i odpowiemy na wszelkie pytania.

Księgowość fundacji w Krakowie – opinie klientów

Nasza oferta prowadzenia księgowości fundacji w Krakowie cieszy się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Świadczymy usługi dla bardzo wielu fundacji, zlokalizowanych zarówno w Krakowie, jak i okolicach tego miasta. Dzięki temu, że mamy duże doświadczenie, możemy zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm, terminowość i rzetelne podejście do zleceń. Zaznaczają, że dzięki nam prowadzenie fundacji staje się znacznie prostsze. Najlepszym potwierdzeniem tego, że świadczymy usługi na wysokim poziomie, jest fakt, iż klienci bardzo chętnie nas polecają i nawiązują z nami wieloletnie współprace.

Więcej informacji na temat księgowości fundacji i stowarzyszeń można uzyskać, kontaktując się z naszym doradcą.

Zainteresowała Cię oferta Fundacje i Stowarzyszenia?